Holsmer: linn võtku skandaalne k-küsitlus netist maha

Uudis
|
21.11.2008

Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimehe Remo Holsmeri hinnagul peaks linnavalitsus võtma internetist maha skandaalse Linnateatrit ja Kultuurikatelt vastandava küsitluse.

„Sundida kahe kultuuriobjekti vahel olemuslikku valikut tegema on jabur – niisamuti ei saa esitada küsimust, kas ehitada linna uus lasteaed või remontida koolimaja, ” taunis Holsmer keskerakondliku linnavalitsuse viimast fopaad. „Lisaks on linn suurde ämbrisse astunud küsitluse korraldusliku poolega – kord väidetakse, et küsitlust korraldab Keskerakond, siis jälle, et Tallinna linn,” lisas Holsmer.

Täna teatas Andmekaitse Inspektsioon, et peab eksitavaks Keskerakonna ja Tallinna linnavalitsuse internetiküsitlust kultuuriasutuste rahastamise asjus. Lisaks küsitluse ümber tekkinud segadusele ähvardab linna nüüd ka trahv.

„Aitab sellest küsitlusest. Kõigil on juba ammu piinlik, et linn taoliste asjadega tegeleb. Linnavalitsus võiks keskenduda hoopis millelegi asjalikule, näiteks äsja maha sadanud lume koristamisele,” lausus Holsmer.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt