Holsmer: Keskerakond tahab pensionide vähendamist

Uudis
|
12.04.2010

Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni hinnangul on pensioniea tõusu aruteluks tänaseks kokku kutsutud linnavolikogu istung ebaõnnestunud katse juhtida tähelepanu kõrvale linna tegelikest probleemidest.

„Tallinna linnavolikogu erakorralisel istungil pensioniea tõusu arutada ei ole tõsine ettevõtmine,” ütles linnavolikogu reformierakondlaste juht Remo Holsmer. „Kui linnas midagi erakorralist on, siis on need auklikud tänavad, segadused ühistranspordis ja lasteaeadade rahastamise vähendamine. Millegipärast neil teemadel volikogu saalis arutelu avada ei soovita.”

„Mis pensioniea tõusu otsust puudutab, siis selle alternatiivideks on pensionide vähendamine, maksukoormuse tõstmine ja võõrtööjõu sisse toomine,” lausus Holsmer.

„Pensioniea tõusu edasi lükkamine tähendaks pensionide vähendamist. On äärmiselt kummaline, et Keskerakond toetab pensionide vähendamist,” lisas Holsmer.

Täna kell 16.00 toimuval Tallinna volikogu erakorralisel istungil on arutlusel linnavolikogu avalik pöördumine Vabariigi Presidendi poole pensioniea tõstmise küsimuses. Reformierakonna fraktsioon ei ühine istungi päevakorras oleva pöördumise tekstiga.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt