Harri Õunapuu: Reformierakond võitis (Nädaline)

Arvamus
|
|
06.03.2007

Reformierakonna viis mandaati kolmeteistkümnest Rapla- ja Harjumaal näitab valijate suurt usaldust meie suhtes. Täname meie valijaid.

Nädaline, 06.03.2007

Reformierakonna viis mandaati kolmeteistkümnest Rapla- ja Harjumaal näitab valijate suurt usaldust meie suhtes. Täname meie valijaid.

Valimiskampaania on möödas, algab lubatu realiseerimine. Veel natuke aega ja koalitsioonileppest saame näha, kuidas keegi oma lubadusi täidab. Kindel on see, et Reformierakond püüab oma lubadusi valijatele maksimaalselt täita ja eeldused selleks on soodsad.

Eile, esmaspäeva varahommikul valimistulemusi vaadates on suurim üllatus peaminister Andrus Ansipile antud 22 556 valija toetus. Arvasin tulevat 12 000-15 000 häält, kuid üllatus oli meeldiv. Teine meeldiv tõdemus on, et kõik Reformierakonna Rapla kandidaadid – Rain Rosimannus, Kalle Palling ja siinkirjutaja, on Riigikogu liikmed. Samas anname endile aru, kui suur on meie vastutus valija ees. Asume seda täitma.

Rõõmu teeb Taavi Veskimäe ja tema erakonna supertulemus. Oleks tore, kui läbirääkimised võimaldaksid meil koostööd teha.

Ilmselt on oma tulemusega rahul ka sotsiaaldemokraadid ja rohelised.

Keskerakonna üks koht rohkem kui eelmine kord, annab võimaluse öelda, et ka neil läks hästi. Samas tuleb tõdeda, et neil on, mille üle mõelda. Kümme tuhat häält, mis neil puudu tuli, on täpselt samas suurusjärgus, mida said kõik kuus omal ajal nende hulgas olnud poliitikut.

Veel kord tänu neile, kes osalesid seekordsetel Riigikogu valimistel.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt