Erukindral Ants Laaneots kandideerib Reformierakonna nimekirjas

Uudis
|
27.08.2013

Oktoobris toimuvatel kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel kandideerib Reformierakonna Tartu nimekirjas endine kaitseväe juhataja erukindral Ants Laaneots.

„Olen suure osa oma elust pühendanud Eesti kaitsesüsteemide loomisele ja väljaarendamisele. Täna on kaitsejõud kaitseväe ja –liidu näol tagatud. Nüüd, erru läinuna, soovin enda elukogemust kasutada ka kohaliku elu edendamiseks ja olen valmis vastu võtma uusi väljakutseid. Kodulinn Tartu on selleks loogiline valik,“ ütles Ants Laaneots.

Ants Laaneots kandideeris Tartu linnavolikogusse ka 1996. aastal, mil ta osutus valituks. Aastatel 2001-2006 oli ta Tartus asuva Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste ülem, 2006-2011 Eesti Kaitseväe juhataja. Ants Laaneots on abielus, tal on kaks last ja neli lapselast. Alates 2011. aastast töötab ta peaministri nõunikuna julgeoleku- ja riigikaitseküsimustes.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt