Erakonna juhatuse kandidaadid valimistel

Uudis
|
08.05.2015

Reformierakonna esimehe ja juhatuse liikme kandidaadid on selgunud. Valimistoimkonnale laekus üks esimehe ja 23 juhatuse liikme kandideerimisavaldust.

Reformierakonna esimehe kandidaat on Taavi Rõivas ning Reformierakonna juhatusse kandideerivad Arto Aas, Yoko Alender, Deniss Boroditš, Kaja Kallas, Toomas Kivimägi, Urmas Klaas, Urmas Kruuse, Ants Laaneots, Rein Lang, Maris Lauri, Jürgen Ligi, Urmas Paet, Kalle Palling, Keit Pentus-Rosimannus, Hanno Pevkur, Laine Randjärv, Valdo Randpere, Imre Sooäär, Urmas Sukles, Anne Sulling, Aivar Sõerd, Urve Tiidus ja Tauno Tuula.

Kandidaatide tutvustused leiad Oravavõrgust.

Sedeliga eelhääletamine toimub ajavahemikus 11.-16. mai vastava maakondliku organisatsiooni esimehe poolt määratud ajal ning kohas. Sedeliga eelhääletamisest saavad osa võtta ainult vastava maakondliku organisatsiooni liikmed ning hääletamiseks on vajalik isikut tõendav dokument. Sedeliga eelhääletamise ajad ning kohad leiad Oravavõrgust https://www.reform.ee/intra/et/juhatuse-valimised/haaletamine

Elektrooniliselt saab eelhääletada Oravavõrgus www.reform.ee/intra, kus hääletamine algab 18. mail 2015 kell 9.00 ja lõpeb 21. mail 2015 kell 18.00. Hääletamine toimub ööpäevaringselt ning hääletamiseks tuleb Oravavõrku sisse logida ID-kaardi või Mobiil-ID-ga.

24. mail kell 12 Tartus Vanemuise väikeses majas toimuval Reformierakonna Üldkogul toimub sedeliga hääletamine, hääletustulemuste väljakuulutamine ja kinnitamine. Loe täpsemat juhatuse valimiste korda Oravavõrgust. Küsimuste korral kirjuta abiatreform [dot] ee või helista 680 80 80.

 

Kohtumiseni 24. mail Tartus!


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt