Eesti hääl Euroopas

Uudis
|
12.05.2004

10. – 17.maini kestab Reformierakonna Euroopa Parlamendi valimiste eelkampaania Eesti hääl Euroopas – Reformierakond.

Eesti kui väikeriigi jaoks on äärmiselt oluline, et Eesti hääl kostaks Euroopas jõuliselt ja professionaalselt. Et Eesti häält võetaks kuulda, peavad meie eestkõnelejad olema kogenud ja asjatundlikud.

Reformierakond on oma tegudega kodu- ja välismaal tõestanud, et tegemist on usaldusväärse ja asjatundliku erakonnaga. Reformierakonna esimees Siim Kallas ja välisminister Kristiina Ojuland on juba täna Euroopas Eesti eest seismas. Neid tuntakse ja tunnustatakse. Kallas ja Ojuland on tõestanud, et Eesti häält võetakse Euroopas kuulda.

Reformierakond on valimiste eel avanud ka tasuta Euroliini, kuhu kõik soovijad saavad edastada oma muresid ja küsimusi Euroopa Liidu ja Europarlamendi valimiste kohta. Reformierakond tagab, et Eesti inimeste hääl jõuab läbi erakonna esindajate õigeid lahendusi pakkuvate inimesteni nii siin kui Euroopas.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt