Ansip: valimiste põhiteema on majandus

Uudis
|
25.09.2010

Reformierakonna esimehe, peaminister Andrus Ansipi sõnul on eelseisvate riigikogu valimiste põhiküsimuseks, kuidas saavutada stabiilne majanduskasv, et tekiksid uued töökohad, pensionid tõuseksid, tagatud oleks perede turvalisus ja suudaksime pakkuda kvaliteetset haridust.

„See on ühteaegu nii kurb, kui ka naljakas kõrvalt vaadata, kuidas suvepuhkuste lõppedes on lahti läinud palavikuline valimiste põhiteema otsimine. Justkui oleks valimiste põhiteema midagi, mida tuleb või saab leiutada,” ütles Ansip laupäeval Tallinnas toimunud Reformierakonna volikogul.

„ Ei, sõbrad. Valimiste põhiteema on küsimus, mis on täna Eesti inimeste jaoks tegelikult kõige tähtsam. Mis on Eesti perede jaoks täna võtmeküsimus? Minge käige Eestis ringi, iga Eesti inimene teab seda,” lausus Ansip.

„Majandus on põhiline, sest sellest sõltuvad uued töökohad, pensionite tõstmine, teenused lastega peredele, turvalisus, Põhjamaade tasemel hariduse andmine. Valimiste põhiküsimus on, kuidas saavutada majanduskasv, et uued töökohad, pensionitõus, perede turvalisus ja kvaliteetne haridus osutuksid võimalikuks. Töötame selle saavutamise nimel valitsuses iga päev,” sõnas Ansip.

Ansipi sõnl käib töö majanduskasvu soodustava tegevusprogrammi kallal Reformierakonnas usinasti.

„Avalikkusele on juba teada meie mõtted hariduse ja energeetika vallas. Isadepäevaks avalikustame ka oma majandus- ja rahandusprogrammi, mis paneb paika järgmise valitsuse poliitika põhijooned,” lisas Reformierakonna esimees.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt