Ansip käis internetis valimas

Uudis
|
26.02.2007

Täna pärastlõunal täitis Reformierakonna esimees ja peaminister Andrus Ansip oma kodanikukohust hääletades elektrooniliselt

Peaministri sõnul soovis ta saada osa maailma esimesest elektroonilisest parlamendivalimisest. “Mitmed minu kolleegid on tundnud huvi e-valimiste vastu. Nad on ka küsinud, kas ma olen ise elektrooniliselt valinud. Mul on olnud väga hea neile öelda, et juba kohalike omavalitsuste valimistel valisin ma elektrooniliselt,” lausus ta.

Andrus Ansip kutsus kõiki üles kindlasti valimistest osa võtma: “Kõik halvad riigikogu liikmed ja valitsused on valitud nende poolt, kes ei käinud valimas. Vabariigi president ütles väga õigesti – need, kes jätavad valimata, kaotavad neljaks aastaks oma hääle.”

Andrus Ansip andis oma hääle Eesti Reformierakonna Tartu ringkonna kandidaadile.

Elektrooniliselt on võimalik valida kolmapäeva õhtuni aadressil www.valimised.ee ja selleks on tarvis ID-kaarti koos paroolidega, kiipkaardilugejat ning internetiühendust.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt