Kui toetad vaba ja kõigile avatud ühiskonda, pead tähtsaks indiviidi vabadust ise otsustada, usud madalatesse maksudesse ja lihtsasse maksusüsteemi ning Eesti riiki, mille iseseisvus on igaveseks kaitstud, siis liitu Eesti Reformierakonnaga.
Saada meile liitumisavaldus ning võtame Sinuga peagi ühendust, et saada tuttavaks ja Sind erakonna tegemistesse kaasata. Avaldus saadaval ka printimiseks. 

Liitu erakonnaga

Avaldan soovi astuda Eesti Reformierakonna liikmeks ning kinnitan, et minu poolt esitatud andmed on õiged. Oma andmeid esitades annad Eesti Reformierakonnale õiguse kasutada neid Sulle informatsiooni edastamiseks. Edaspidise informatsiooni saamisel on Sul õigus ja võimalus selle saamisest loobuda.

NB! Erakonnaga saavad liituda kõik vähemalt 18-aastased teovõimelised Eesti vabariigi kodanikud ja püsivalt Eestis elavad Euroopa Liidu kodanikud. Korraga võib kuuluda ainult ühte Eestis registreeritud erakonda.

Info liitujale

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt