Sirlis Sõmer-Kull

Haabersti piirkonna juhatuse liige

Olen sotsiaal- ka tööturu valdkonna ekspert. Minu senine töökogemus on olnud seotud erinevate hoolekande ja tööturuteenuste korraldamisega inimestele üle elukaare nii riiklikul kui kohaliku omavalitsuse tasandil. Ma pean oluliseks, et iga inimene saaks elada võimalikult kaua tervelt ja tegusalt oma kodus, osaleda tööelus sõltumata oma erivajadusest või hoolduskoormusest. Paljus saavad oma heaolu tagamiseks ära teha inimesed ise ja tugevad kogukonnad. Pean oluliseks kogukondadele suuremate võimaluste loomist ja iseotsustamise toetamist, nt kuhu teha matkarada või luua lastele mänguväljak, avada turuplats või rattatee, aga ka pakkuda kogunemisvõimalusi üksi olevatele eakatale või noortele võimalust midagi oma käega ise kogukonnas korda saata.
Ma tegutsen ka mentori ja juhtimis-coach`ina, aidates inimestel seada ja saavutada kõrgemaid eesmärke, kui nad oma mugavustsoonis iial oleks ette kujutanud. Ma arvan, et ka kohalik elu, eelkõige sotsiaalvaldkond nii riigi kui kohalikul tasandil, on jäänud kinni mugavustsooni ja vajaks juba ammu suuremat arenguhüpet, Eesti inimesed vajavad seda.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt