Carmen Illak

Tallinna arendusjuht

Carmen on Tallinna Linnaorganisatsiooni arendusjuht, kelle igapäevaseks missiooniks on piirkonna liikmete ja linnaosade juhatuste aktiivsuse hoidmine. Ta on Tallinna piirkonna inimeste ja tegevuste keskpunkt. Ta peab ülioluliseks, et Tallinn oleks ühtne tervik ning piirkondede vahelgi oleks pidev koostöö. Carmen on valitud ka Reformierakonna naisteühenduse NaiRe üle-eestilisse juhatusse.

Lisaks on ta olnud professionaalne konverentsikorraldaja üle 15 aasta ning erinevate sündmuste korraldamise kogemus on pikk juba üle 20 aasta. Ta on aidanud erinevatel erialaliitudel, ülikoolidel või avaliku sektori asutustel korraldada rahvusvahelisi konverentse, kongresse või sümpoosiumeid detailsest eelarvest kuni iga pisikese tehnilise detailini välja. Ka arendusjuhina on just erinevate sündmuste korraldamine nii sisse- kui väljapoole organisatsiooni üks prioriteetsemaid tegevusi – seda nii valimiste ajal kui nende vahelisel perioodil.

Carmen on lõpetanud Tartu Ülikooli Pärnu kolledzi Turismi- ja hotelliettevõtluse erialal ning end erialaselt täiendanud rahvusvahelise professionaalsete konverentsikorraldajate assotsatsiooni IAPCO seminaril, Euroopa Marketingi suvekoolis ning erinevatel erialastel kursustel.

Talle on alati meeldinud süsteemne, detailiderohke, loov töö, mis on suunatud suurte tulemuste saavutamiseks ning avatud uuendustele, väljakutsetele  alternatiivsetele lahendustele. Unistanudki on ta alati suurelt. Ja peab oluliseks, et tänases ühiskonnas on tähtis õppida iga päev midagi uut.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt