Toeta Liitu Küsi
  • Erakond
    • Juhtimine
    • Valitsemine
    • Koalitsioonilepe 2025-2027
    • Väärtused
    • Saavutused
    • Programm
    • Põhikiri
    • Koalitsioonid ja
      valimisplatvormid
    • Ajalugu
  • Uudised
    • Arvamusartiklid
    • Uudisartiklid
    • Podcast
  • Löö kaasa
    • Liitu erakonnaga
    • Toeta
    • Fännipood
    • Reforminoored
    • NaiRe
    • Seenioride klubi
    • Oravavõrk
  • Kontakt
    • Peakontor
    • Pressikontakt
    • Piirkonnad
x
Toeta Liitu Küsi
mark
mark
21.02.2007
Reformierakond | Pressiteade

Reformierakond: Enamus valijaid tahab Andrus Ansipit peaministriks

Reformierakonna juhatus kutsus täna kõiki valijaid valima tulema. “Värskete uuringute andmetel on inimeste soov saada peaministriks Andrus Ansip suurem kui kahel järgneval pretendendil – Savisaarel ja Laaril kokku. Peame oluliseks öelda, et selle tulemuse saavutame vaid siis kui kõik valima tulevad”, sõnas Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.

“Meie kogemus ja eelmisel nädalal tehtud uuringuid näitavad, et väike vahe, mis on Reformierakonnal Keskerakonnaga, võib pöörduda nii võiduks kui kaotuseks meie toetajatele. Kõik sõltub valijate valmisolekust valima tulla, sest järgmisena peaminister on kas Andrus Ansip või Edgar Savisaar. Kolmandat valikut selles küsimuses ei ole,” märkis Kristen Michal.

Turu-uuringute AS uuringu alusel, mis viidi läbi 16.-17. veebruaril 2007. aastal soovib Andrus Ansipit peaministriks 33% valijatest, Edgar Savisaart eelistab 18% ja Mart Laari 11% valijatest. Ivari Padrit 7% ja Marek Strandbergi 4%.

“Andrus Ansip on üle aegade kõige suurema rahva rahulolu pälvinud peaminister, teda usaldas viimase institutsioonide usaldust mõõtnud küsitluse järgi 69% Eesti Vabariigi kodanikest. Seepärast kutsumegi inimesi kindlasti valima tulema, sest kodanikukohuse täitmata jätmine aitab peaministriks Edgar Savisaare. Ja tema vanameelset poliitikat me juba oleme näinud”, lisas Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.

Parem Eesti Sinule!

Kristen Michal | Peaminister
Kindel majandus
Tugev julgeolek
Rohkem vabadust
Kindel majandus
Tugev julgeolek
Rohkem vabadust
Kindel majandus
Tugev julgeolek
Rohkem vabadust
Kindel majandus
Tugev julgeolek
Rohkem vabadust
Aadress: Endla 16, Tallinn 10142
E-post: info@reform.ee
Telefon: +372 507 3113
Pressikontakt: Sander & Olesja
  • Erakond
  • Uudised
  • Löö kaasa
  • Kontakt
  • Ajalugu
  • Brändiraamat
  • Oravavõrk
  • ALDE
Aadress: Endla 16, Tallinn 10142
E-post: info@reform.ee
Telefon: +372 507 3113
Konto nr: EE532200221002169472
Saaja: Eesti Reformierakond
Pank: Swedbank
BIC: HABAEE2X
reform.ee kasutustingimused: Privaatsuspoliitika
Privaatsusseaded: Vaata ja muuda
Pressikontakt: Sander & Olesja
Poliitreklaamide läbipaistvus: Reklaamiinfo