Reformierakonna Rakvere piirkonna juhina jätkab Katrin Kuusemäe

Uudis
|
09.12.2025

Reformierakonna Rakvere piirkonna üldkoosolekul valiti piirkonnale juhid. Esimehena jätkab riigikogu liige Katrin Kuusemäe, juhatusse osutusid valituks Liivika Toming, Maile Kubjas ja Anti Palmi.

“Reformierakond on Rakvere linnas energiat täis ja teotahteline. Uue juhatuse peamine eesmärk on selle energia peale uue ja suurema meeskonna rajamine. Teeme kõik selleks, et Rakvere ei jääks keskpäraseks väikelinnaks,” ütles juhiks tagasi valitud Katrin Kuusemäe.

Lähiaja ühe olulisema eesmärgina Rakvere linnas nimetas ta noorte ja täiskasvanute sportimisvõimaluste parandamist koostöös naabervaldadega.

“Selleks oli meil kohalike valimiste programmis plaan ehitada koos naabervaldade, erasektori ja harrastajatega linna või linna piirile sisehall tennise ja teiste reketialade harrastamiseks ja treeninguteks. Jätkan selle idee eest seismist ka Rakvere volikogus,” sõnas Kuusemäe.

Aastatel 2017-2023 juhtis Katrin Kuusemäe Eesti suurimat heategevusfondi Kingitud Elu. 2023. aastast on ta riigikogu liige ja kuulub seal põhiseaduskomisjoni.

Reformierakonna Rakvere linna piirkonnas on 229 liiget.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt