Toetus Reformierakonnale üle kolme aasta kõrgeim

Uudis
|
11.11.2017

Hanno Pevkur: “Oleme väga tänulikud Eesti inimestele sellise kõrge toetuse eest. Aga valimisteni on veel pikk tee ja me ei kavatse loorberitele puhkama jääda. Reformierakonna valija toetab endiselt ratsionaalset parempoolset maailmavaadet. Me ei kavatse inimeste ootuseid petta ja võitleme nii tugeva majandusega ja korras rahandusega riigi kui avatud ja ausa poliitika nimel.

Eesti väärib enamat, kui Keskerakonna juhitava valitsuse poliitika pakub. Kohalike omavalitsuste valimised näitasid kursimuutuse vajalikkust. Reformierakond keskendub oma lahenduste pakkumisele alternatiivina praeguse valitsuse keelamise, käskimise ja uute maksude poliitikale. Eesti inimesed ilmselgelt ei soovi, et riik elaks üle jõu, sest kokkuvõttes tähendab see vaid kõrgemaid makse ja tuleviku arvelt elamist.

Tänaste olmepoliitiliste valikute asemel vajame julgust teha suuri innovaatilisi muudatusi. Olgu selleks aruandluse vaba ettevõtlus, valmisolek maksukorralduse põhimõtteliseks muutmiseks alustades tööjõumaksudest või senisest oluliselt suurem riigi ja omavalitsuste andmebaaside sidumine, et aidata esmajärjekorras neid, kes tegelikult abi vajavad. 

Kavatseme Eesti inimestele välja pakkuda järgmisteks valimisteks programmi, mis on julge ja innovaatiline ning mis lähtub Reformierakonna väärtustest nagu vaba turg, põhiõiguste kaitse ja tugev julgeolek. Kui Eesti inimesed neid põhimõtteid toetavad, siis viime need valitsust juhtiva jõuna ka ellu.

Loe lähemalt Postiemehe tellitud uuringust: Toetus Reformierakonnale üle kolme aasta kõrgeim


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt