Tallinna teed tuleb linnal korda teha

Uudis
|
22.08.2013

Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaadi Valdo Randpere sõnul peab linnavalitsus lahendama auklike teede probleemi ja tagama tee-ehituseks vajalikud investeeringud, mitte püüdma oma tegematajätmisi riigile delegeerida. Linnaliikluse planeerimisel tuleb luua tasakaal jalakäijate, jalgratturite, ühistranspordi ja autoga liiklejate vahel.

„Tänast Tallinna linnavalitsust autoga liiklejate mured ei huvita,“ ütles Randpere. „Tallinlastest autokasutajatel on õigus nõuda korras teid, toimivat liikluskorraldust ja elanike jaoks mõistlikku parkimiskorraldust. Autoga ja ühistranspordiga liiklejate soove ja vajadusi tuleb planeerida nii, et mõlemad osapooled oleksid rahul.“

Randpere sõnul on autoga liiklejatel hea võimalus praegusele linnavalitsusele oma muresid meelde tuletada oktoobris kohalikel valimistel. „Autokasutajaid on palju ning probleemide lahendamiseks peame kõvemat häält tegema. Parim viis selleks on toetada valimistel Reformierakonda ja meie programmi, sest iga hääl Reformierakonnale on etteheide ja nõudmine praegusele linnavalitsusele.“

„Täna tuleb linnavolikogus arutlusel Tallinna teede seisundi parandamine aastatel 2013-2018. Kahjuks ei näe me selles dokumendi lahendusi, kuidas linnavalitsus plaanib Tallinna teede olukorda paremaks muuta,“ ütles volikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Õnne Pillak.

Pillaku sõnul on aeg, et linnavalitsus hakkaks oma tegevuse eest vastutama. „Tallinna teed on võimalik korda teha, kuid selleks tuleb hakata tööle ja investeerida pealinna teederemonti,“ lisas ta.

„Reformierakonnal on olemas lahendused ja tahe, et Tallinna teed korda teha. Esiteks tuleb suurendada teede remondirahastust järgnevatel aastatel, teha korralik teeremondikava, remontida põhimagistraalid ja välja ehitada suuremad liiklussõlmed, näiteks Russalka ja Haabersti ristmikud,“ lausus Pillak.

Pillaku sõnul teeb Reformierakonna fraktsioon täna volikogus ka vastavad muudatusettepanekud, mis loodetavasti leiavad saalis enamuse toetuse.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt