Suur Tõrva valla juhid koonduvad ühtsesse meeskonda

Uudis
|
21.10.2016

Mitmed Tõrva piirkonna omavalitsuste juhtpoliitikud on otsustanud 2017. aasta kohalikel valimistel kandideerida ühtse meeskonnana Reformierakonna nimekirjas. Nimekirja esinumbri kandidaat on värskelt erakonnaga liitunud Tõrva linnapea ja Mulgimaa vanem Maido Ruusmann, kelle sõnul on Reformierakonnal olemas kõik võimalused valimiste võitmiseks loodavas Tõrva vallas.

„Valimistejärgseks Tõrva valla edukaks käimatõmbamiseks ning omavalitsuste ühinemise lõpuleviimiseks on vaja selge visiooniga meeskonda, mida Reformierakond vaieldamatult pakub. Olen kindel, et Reformierakonna Tõrva piirkonna liikmetel on  piisavalt teotahet, et panustada ühiselt oma kodupaiga tegemistesse ning olla valimistejärgselt valmis võtma ka valitsemisvastutust,“ kommenteeris Ruusmann oma liitumist Reformierakonnaga. 

Lisaks Ruusmannile on piirkonna omavalitsusjuhtidest Reformierakonna nimekirjas kandideerimas Põdrala vallavanem Aivar Uibu, Hummuli vallavanem Enn Mihailov ja volikogu esimees Aleksander Zemskov

Tõrva piirkonna neli omavalitsust allkirjastasid ühinemislepingu käesoleva aasta juunis. Vabatahtlikule liitumisele on omapoolse heakskiidu andnud ka Vabariigi Valitsus, mis ühtlasi määras omavalitsuste ühinemistoetuseks 1,2 miljonit eurot.

Maido Ruusmanni sõnul ootab lähiaastatel Tõrva piirkonda ees mitu olulist investeeringut, mis on suunatud elanike heaolu ning loodava Tõrva valla atraktiivsuse tõstmiseks. „Valitsuselt saadava ühinemistoetuse abil oleme otsustanud ehitada Tõrva kauaoodatud ujula ning samuti panustame kergliiklusteede võrgustiku väljaarendamisse. 2017. aastal algavad ka Tõrva keskväljaku ning Tõrva esmatasandi tervisekeskuse hoone rekonstrueerimistööd,“ kommenteeris Ruusmann.

Reformierakond kannab valitsusvastutust 62 Eesti omavalitsuses. Reformierakonnas on tänase seisuga 12 450 liiget.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt