Rõivas: Reformierakond jääb jõuks, kelle seisukohad näitavad teed

Uudis
|
07.01.2017

Reformierakonna senise esimehe Taavi Rõivase sõnul on Reformierakond see jõud, kelles nähakse vastukaalu ning parempoolset alternatiivi Ratase valitsusele.

„Täna valime Reformierakonnale uue juhatuse ja uue esimehe. On ütlematagi selge, et erakonna juhi töö ei saa olema kergete killast – lisaks tulemuslikule tööle opositsioonis tuleb erakond viia valimisvõiduni nii sügisel toimuvatel kohalikel valimistel kui 2019. aasta parlamendivalimistel. Meie senine edu on seadnud eesmärgi-latiks valimisvõidu ning iga muu tulemus on pettumus nii meile endile kui meie toetajatele,“ rääkis Taavi Rõivas laupäeval Tallinnas Reformierakonna Üldkogule kogunenud erakonnakaaslastele.

„Olen kindel, et Reformierakonna võimalused võita nii kohalikud kui parlamendivalimised on väga head. Meil on jätkuvalt parim programm ja säravaim meeskond,“ ütles Rõivas.

Rõivase sõnul on Reformierakond alati olnud ja jääb ka opositsioonis jõuks, kelle poole vaadatakse lahenduste leidmiseks ja kelle seisukohad näitavad teed. „Meie oleme see jõud, kelles nähakse vastukaalu ning parempoolset alternatiivi Ratase valitsusele,“ lausus Rõivas.

„Opositsioonis olek seab eesmärkide elluviimise võimalustele teatavad piirid. Aga just seetõttu peame pilgu hoidma horisondil ja olema valvsad ning häälekad, et meie korras riiki keegi segamini ei ajaks,“ sõnas Rõivas.

„Me ei tohi kunagi muutuda riigiks, kes püüab oma kodanikele olla kurjaks lapsehoidjaks, jagades keelde, käske ja manitsusi igal sammul,“ lisas Rõivas.

„Loomulikult häirib mind liberaalina väga see, et esimest korda peale iseseisvuse taastamist on ametis valitsus, kes tõstab, mitte ei langeta tööjõumakse. Ja loomulikult näen ka mina, et rumalad pöörded maksupoliitikas teevad kahju nii Eesti majandusele kui inimeste heaolule. Aga kõik need asjad on rahva toetuse korral võimalik tagasi pöörata,“ lausus viimase kahe valitsuse peaminister.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt