Rein Lang on ettevõtjate suurim sõber

Uudis
|
10.01.2008

Eesti Väike-ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon (EVEA) valis lõppenud aasta ettevõtluse sõbraks justiitsminister Rein Langi.

Langile otsustati väärikas tiitel omistada internetipõhiste äriregistri teenuste arendamise ja ettevõtete asutamise lihtsustamise eest.

“Justiitsministri poolt algatatud uuendused loovad soodsad tingimused uute ettevõtete tekkeks ja Eesti inimeste ettevõtlikkuse suurendamiseks, vähendavad olemasolevate väikeettevõtete halduskoormust ja äriregistri toimingute bürokraatiat,” ütleb EVEA asepresident Marina Kaas.

Vastavalt statuudile, võib Ettevõtluse sõbra tiitli omistada aktiivsele riigi-, ühiskonna- või poliitikategelasele või organisatsioonile silmapaistvate teenete ja saavutuste eest era- ja eriti – väikeettevõtluse edendamisel.

Läbi aastate on selle tiitli pälvinud teiste hulgas president Lennart Meri, Eesti Panga president Siim Kallas, majandusministrid Toomas Sildmäe ja Liina Tõnisson, ajakirjanikud Igor Rõtov ja Avo Kokk.

Eesti ettevõtjad on EVEA algatusel ettevõtluse sõbra tiitli saajaid valinud alates 1993. aastast. Mullu sai ettevõtluse sõbra tiitli majandusministeeriumi ettevõtluse talitusejuhatajat Pirko Konsa.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt