Reformierakonnaga liitus Margus Hernits

Uudis
|
14.07.2013

Reformierakonnaga liitus endine Eesti tippiluuisutaja ja Eesti Suusaliidu peasekretär Margus Hernits, kes kandideerib sügisel kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel Tallinnas.

„Reformierakond on mulle silma paistnud eelkõige asjalike ja otsustuskindlate inimestega ning oli minu jaoks loogiline valik, kuna see ühtib kõige paremini minu maailmavaatega,“ põhjendas Hernits Reformierakonnaga liitumist.

„Otsustasin kandideerida sel sügisel kohalikel valimistel, et saada valituks Tallinna volikogusse, kus eelkõige soovin tegeleda teemadega, mis mulle seniste kogemuste ja teadmiste poolest kõige paremini sobiksid, näiteks spordi- ja majandusküsimused,“ ütles Hernits, kes on seitse aastat tegelenud energeetikakonsultatsiooniga korteriühistutele.

Margus Hernitsal on ärialane kõrgharidus. Hernits esindas Eestit 1994., 1998. ja 2002. aasta taliolümpiamängudel meeste iluuisutamise üksiksõidus. Ta on mitmekordne Eesti meister. 28. novembrist 2011 kuni 3. maini 2013 oli Margus Hernits Eesti Suusaliidu peasekretär.

Kõik liberaalse maailmavaatega aktiivsed inimesed, kes tahavad oma kodukoha jaoks midagi ära teha, on oodatud kandideerima Reformierakonna nimekirjas. Lisaks valitsusvastutusele juhib Reformierakond 83 Eesti valda ja linna. Reformierakonnas on praeguse seisuga 13234 liiget.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt