Reformierakonna uus peasekretär on Kristen Michal

Uudis
|
16.04.2003

Reformierakonna juhatus nimetas täna erakonna peasekretäriks Kristen Michali, kes seni töötas Tallinna Kesklinna vanemana. Michal asub peasekretärina tööle järgmisest nädalast.

Senine peasekretär Eero Tohver siirdub eraettevõtlusesse. Reformierakonna esimees Siim Kallase avaldas tunnustust Eero Tohveri tööle. “Eero on edukalt vedanud kolme viimast valimiskampaaniat, tema peasekretäriks oleku ajal on erakonna liikmeskond kahekordistunud,” ütles Kallas. “Mul on kahju, et Eero otsustas ameti maha panna, kuid mõistan tema otsust,” nentis Reformierakonna esimees. Kallas lisas, et Kristenist saab kindlasti hea peasekretär. “Kristen on tugev juht ja hea meeskonnamängija,” sõnas Kallas.

Kristen Michal on varem töötanud peaministri nõunikuna siseriiklikes ja
töökorralduslikes küsimustes, Regionaalministri büroo juhatajana, Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni nõunikuna ja Reformerakonna nõunikuna.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt