Reformierakonna Tallinna piirkonna juhiks sai Keit Pentus

Uudis
|
30.01.2010

Sel laupäeval Nordic Hotel Forumis toimunud Reformierakonna Tallinna piirkonna üldkoosolekul valiti piirkonna esimeheks Riigikogu aseesimees Keit Pentus.

Reformierakonna Tallinna piirkonna 8-liikmelisse juhatusse osutusid valituks Taavi Rõivas, Valdo Randpere, Remo Holsmer, Katja Ljubobratets, Martin Kukk, Tiina Lokk, Maret Maripuu ja Õnne Pillak.

“Meie olulisemaks eesmärgiks on igati kaasa aidata sellele, et Tallinnas ja Eestis oleksid au sees ettevõtlikkus, nutikus, arukus ja edukus. Tallinnas on väga palju inimesi, kes on valmis oma tegutsemisega – ükskõik, kas ettevõtja või kultuuriinimesena – muutma meie linna mõnusamaks kohaks,” rääkis Pentus erakonnakaaslastele.

„Tänane linnavalitsus, erinevalt Reformierakonnast, nendega kahjuks ei arvesta,” märkis Pentus.

Pentuse sõnul ei tee Reformierakond Tallinna opositsiooni juhtiva jõuna iga hinna eest ja igal hetkel lahmivat kriitikat, kuid ei jäta ka valedele ja tallinlaste jaoks kahjulikele otsustele tähelepanu juhtimata.

“Kui praegu peaks andma linnavalitsusele ühe soovituse, siis oleks see järgmine – loobuge näilisest munitsipaalpoliitikast, kus lubatakse tuge ettevõtjatele, aga tegelikkuses kehtestatakse müügimaks. Lubatakse toetada lapsi ja noori, kuid tegelikkuses võetakse lasteaedadelt ja noorte sporditegevuselt raha ära,” ütles Pentus.

„See on silmakirjalikkuse ja inimeste lollitamise poliitika, mida tallinlased lihtsalt pole ära teeninud,” lisas Pentus.

Reformierakonna Tallinna piirkond valis endale esimehe ja juhatuse kaheks aastaks.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt