Reformierakonna Rakvere linnapeakandidaat on Marko Torm

Uudis
|
|
10.09.2013

Reformierakonna Rakvere piirkond esitas eelseisvateks kohalikeks valimisteks 50 kandidaadiga valimisnimekirja, kus esinumbriks ja ühtlasi linnapeakandidaadiks on Marko Torm. Esikolmikusse kuuluvad veel Toomas Varek ja Roman Kusma.

Linnapeakandidaat Marko Torm kinnitas, et Reformierakonna Rakvere piirkonna poolsada kandidaati on valmis kodulinna teenima ja volikogu liikme kohust kandma.

„Oleme koondanud kogu Rakveret ühendava nimekirja, kuhu kuuluvad ettevõtjad, kultuuritegelased, spordi eestvedajad, turismiedendajad, lasteaednikud ja koolijuhid. Samuti endised ja praegused juhid pääste- ja politseiametist, raamatukogu ja spordikeskuse direktorid, linnapea ja abilinnapea,“ ütles Torm.

Ta lisas, et see on meeskond, mille üle ta tunneb suurt uhkust. „Meil on olemas kogu linnajuhtimiseks vajalik kompetents, kogemus ja motivatsioon, samuti siiras tahe teha Rakvere paremaks elupaigaks.”

Reformierakonna Rakvere piirkonna valimisprogramm näeb järgmisel neljal aastal ette suuri investeeringuid lastesse, uute tasuvate töökohtade loomist ja põhjalikku spordi- ja kultuuriprogrammi, mis kannab koondnime Linnasüda tuksuma.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt