Reformierakonna Põltsamaa linna piirkonna juhina jätkab Margus Metsma.

Uudis
|
20.06.2006

5-liikmelisse juhatusse valiti juhatuse liikmetena Ene Ojassalu, Jane Ott, Ülle Rebane ja Terje Trei. Piirkonna juhatuse esimehena jätkab Margus Metsma.

18.juunil toimunud Reformierakonna Põltsamaa linna piirkonnaorganisatsiooni koosolekul võeti vastu uusi liikmeid, tehti kokkuvõtteid ja seati sihte edaspidiseks.
Kahe viimase aastaga on Põltsamaa piirkondades toimunud tubli areng. Ühest piirkonnast moodustati kaks: linna- ja valla organisatsioon ning kokku on kahes piirkonnas liikmeta arv sellel perioodil kasvanud viis korda. Kahes piirkonnas on erakonna liikmeid ja noori tänaseks täpselt 100, moodustades Jõgevamaa reformikate hulgast neljandiku.Jõgevamaal on erakonna liikmeid ja noorteklubi liikmeid kokku 431.
Toimunud koosolekul viidi läbi ka korraline juhatuse valimine. 5-liikmelisse juhatusse valiti juhatuse liikmetena Ene Ojassalu, Jane Ott, Ülle Rebane ja Terje Trei. Piirkonna juhatuse esimehena jätkab Margus Metsma.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt