Reformierakonna peasekretär: Keskerakonda valitsusest välja jätta suudame vaid meie

Uudis
|
10.01.2015

Reformierakonna peasekretär Martin Kukk sõnul on eelseisvatel Riigikogu valimistel Reformierakonnal parim programm ja tugevaim nimekiri.

„Oleme oma programmis arendanud oma seniseid tugevusi majandus- ja perepoliitikat. Esiplaanile oleme seadnud julgeoleku. Programmi valmimisele on kaasa löönud ligi tuhat inimest. Meie Riigikogu valimiste nimekirjas 50 inimest 125-st kandideerivad kõrgeimasse otsustusorganisse esimest korda. See näitab, et väljend uuenenud Reformierakond pole lihtsalt sõnakõlks,“ ütles laupäeval Saku Suurhallis Reformierakonna Üldkogul kõnelenud erakonna peasekretär Martin Kukk.

„Selle kevade valimiste põhiküsimus ei ole mitte üksnes meie kõigi jõukuse kasv, vaid Eesti riigi kestmine ja julgeolek. Eesti julgeoleku jaoks üks olulisi küsimusi, kas Edgar Savisaare juhitav Keskerakond saab valitsusse. Ei saa kuidagi unustada Keskerakonna vastasseisu Euroopa Liitu astumisele, rääkimata sanktsioonide kritiseerimisest, mis Euroopa Liit on agressori ohjeldamiseks kehtestanud,“ sõnas Kukk. „Oleme välistanud koostöö Edgar Savisaare juhitava Keskerakonnaga ning neid valitsusest välja jätta suudame vaid meie.“

„Vaielda saab ikkagi nendega, kelle seisukohad on sinu omadest erinevad. Nendes vähestes küsimustes, kus nad oma seisukohti on avaldanud, pole meil IRLiga midagi vaielda. Ja sotsid on olnud meie head koalitsioonipartnerid. Täiesti erinevad on meie seisukohad aga Keskerakonnaga, kes soovib mandaati, et kõik seni tehtud head asjad pea peale pöörata ja kelle seisukohad välis- ja julgeolekupoliitikas on meile lausa vastandlikud,“ märkis Reformierakonna peasekretär.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt