Reformierakonna juhatus otsustas erakonna Üldkogu edasi lükata

Uudis
|
11.03.2020

Elektrooniline üldkoosolekul saab osalde 28.03 kell 9:00 – 30.03 kell 18.00 ööpäevaringselt. Üldkoosolek toimub Oravavõrgus – https://intra.reform.ee. Turvaliseks sisselogimiseks kasuta ID-kaarti või Mobiil-IDd.


Täna kogunenud Reformierakonna juhatus otsustas lükata edasi 28. märtsil Pärnus toimuma pidanud erakonna Üldkogu.

“Lähtume Terviseameti soovitusest mitte külastada suuremaid rahvaüritusi. Täna ei ole meil ka kindlust, milised on märtsi lõpuks toimuvad arengud. Sellises olukorras leidis juhatus, et on vastutustundlik üldkoosolek edasi lükata,” ütles Reformierakonna esimees Kaja Kallas. 

Reformierakonna peasekretär Erkki Keldo ütles, et Üldkogu, kus toimuvad ka erakonna juhatuse valimised, lükkub ilmselt sügisesse. 

“Reformierakonna põhikiri võimaldab korraldada üldkoosolekut ka elektrooniliselt. Selleks, et täita seadusest tulenevaid nõudeid, korraldab erakond märtsi lõpus erakorralise elektroonilise üldkoosoleku. Juhatuse otsuse järgi on üldkoosoleku päevakorras erakonna majandusaasta kinnitamine ning juhatuse mandaadi pikendamine kuni ühe aasta võrra,” ütles Keldo.

“Kindlasti peab elu Eestis hoolimata viiruse levikust edasi minema, aga selleks, et kõik erakonna liikmed saaksid kindla meelega Üldkogul osaleda tundsime, et vastutustundlik ja ka võimalik on lükata esimehe ja juhatuse valimised koos erakonna sünnipäevapeoga sügisesse,” märkis Keldo.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt