Reformierakonna Ida-Viru maakonnajuhiks sai Deniss Boroditš

Uudis
|
31.01.2014

Neljapäeval, 30. jaanuaril valiti Jõhvis Reformierakonna Ida-Virumaa maakonnaorganisatsiooni juhiks Riigikogu liige Deniss Boroditš.

“Mul on hea meel, et erakonnakaaslased usaldasid mulle selle ameti. Kõige tähtsam ülesanne nüüd on nüüd kohalike elanike toetuse kogumine ja erakonna Ida-Viru maakonnaorganisatsiooni kasvatamine,” ütles Boroditš.

“Nende eesmärkide saavutamiseks tuleb kõvasti tööd teha. Oleme tugevad Lohusuus, Jõhvis, Avinurmes, Iisakus. Narvas, Narva-Jõesuus, Sillamäel, Kohtla-Järves on veel vaja võita rahva usaldust,” lisas värskelt valitud maakonnajuht.

“Praegune olukord Ida-Virumaal on masendav. Suuremates keskustes Narvas, Kohtla-Järvel ja Sillamäe on võimu stagnatsioon, maakonna ja riigi vastandamine, korruptsioon ei võimalda alustada äri – kõik need faktorid pärsivad kogu regiooni arengut,” lausus Boroditš.

“Tulemuseks on madal elatustase ja rahvas sõidab siit ära. Üks senise halva olukorra põhjusi on kindlasti ka poliitilise alternatiivi puudumine. Meie pakume alternatiivi. Juba on valmimisel Ida-Virumaa arengu ja investeeringute programm, mille avalikustame õige pea. Lähitulevikus avame Reformierakonna kontorid Narvas ja Jõhvis. Märtsis toimub erakonna riigikogu fraktsiooni visiit Ida-Virumaale. Ja need on vaid esimesed sammud,” sõnas Boroditš.

Reformierakonna Ida-Virumaa maakondlik organisatsioon moodustati aastal 1999. Ida-Virumaal on kokku 524 reformierakondlast. Reformierakondlastest omavalitsusjuhid Ida-Virumaal on Aseri vallavolikogu esimees Gaido Kentem, Avinurme vallavanem Aivar Saarela ja vallavolikogu esimees Anne Paas, Iisaku vallavolikogu esimees Priit Palmet, Lüganuse vallavanem Allar Aron, Jõhvi vallavanem Tauno Võhmar, Sonda vallavanem Andrea Eiche ja vallavolikogu esimees Veiko Erm.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt