Reformierakonna fraktsiooni esimeheks valiti Kristen Michal

Uudis
|
27.03.2014

Täna toimunud Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni koosolekul valiti ühehäälselt fraktsiooni esimeheks Kristen Michal. Fraktsiooni aseesimeesteks valiti Jaanus Tamkivi ja Remo Holsmer.

Reformierakonna fraktsiooni värske esimehe Kristen Michali sõnul on  fraktsiooni jaoks oluline hea ettevõtluskeskkond, Eesti julgeolek, sissetulekute suurendamine ja lastega perede tulevik.

„Reformierakonna fraktsioon on Riigikogu suurim ja Jaanus Tamkivi koos senise meeskonnaga on teinud head tööd meie väärtuste ja valijate huvide eest seismisel. Meil on  fraktsioonis hea meeskonnavaim ja sellise vaimsusega on hea vastu minna eesmärkidele mille uue valitsusega oleme seadnud. Aasta saab tulema parasjagu pingeline ja huvitav, et viia ellu värske koalitsioonileppe põhimõtted,“ sõnas Kristen Michal

„Kristen Michal on meie fraktsioonis tubli töömees ja mul on hea meel, et ta nõustus lõpuks võtma taas ka juhtimisvastutuse poliitika tipus. Ministrina pidas ta parlamendi rollist lugu, meenutada võib mahukat avaliku teenistuse reformi ja selle pikki arutelusid parima lahenduse nimel. Mida tugevamad tegijad parlamendipoliitikas on, seda tugevam on ka parlamentaarne riigikord ja minu süda on rahulik, andes vastutuse üle Kristenile,“ ütles Jaanus Tamkivi.

Kristen Michal oli justiitsminister aastatel 2011-2012. Aastatel 2003-2011 oli ta Reformierakonna peasekretär, 2011. aasta juunist on ta Eesti Reformierakonna volikogu esimees.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt