Reformierakonna eurovalimiste kampaaniasõnum on „Kindlalt“

Uudis
|
30.04.2014

Reformierakond alustab aktiivset europarlamendi valimiskampaaniat, mille sõnumiks on „Kindlalt“.

“Ei ole kahtlust, et nende europarlamendi valimiste põhiküsimus on julgeolek. Tundub, et Ukraina sündmuste tulemusena on Eesti inimesed järjest rohkem aru saama hakanud, miks europarlamendi valimistel kindlalt osaleda tuleb. See pole mingi naljaasi, kes meid Euroopas esindavad. See on tõsine julgeolekuküsimus ning Brüsselisse valitakse need inimesed, kes Eestile kindlust pakuvad,” ütles Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

“Nimetame asju õigete nimedega. Peame tegema eurovalimistel valiku, kes kaitseb meie huve Euroopas. Kas seal esindab meid vaade, mis teenib Putini režiimi eesmärke? Või esindavad meid inimesed, kes on seisnud ja seisavad kindlalt Eesti huvide ja julgeoleku eest,” lausus Kukk.

“Me peame saatma Euroopasse need, keda tunnevad kõik Euroopa ja NATO liidreid ja kes ise tunnevad Euroopat ning NATO’t. Me peame saatma Euroopasse need, keda kuulatakse ja pannakse tähele, kelle puhul pole kahtlust, et nad seisavad Eesti huvide eest,“ sõnas Reformierakonna peasekretär.

Reformierakond korraldab üle-Eesti enam kui 100 kampaaniaüritust, erakonna kampaania hõlmab nii trükiajakirjandust, telet, sotsiaalmeediat kui online’i.

Reformierakonna europarlamendi kandidaatide esinemised ja kohtumised 30. aprillil:

Andrus Ansip, kell 14.00 Põlva Kultuuri- ja Huvialakeskus, kohtumine linnarahvaga

Kaja Kallas, kell 13.00 kohtumine Turba Pensionäride Ühenduse liikmetega

Urmas Paet, kell 21.40 ETV valimisstuudio, EP kandidaatide julgeolekudebatt

Igor Gräžin, kell kell 11.00 TÜ Narva Kolledž, debatt Euroopa Liidu lähinaabruspoliitikast

Jürgen Ligi, Laine Randjärv, Aivar Sõerd, Margus Hanson, Urve Tiidus ja Vilja Savisaar-Toomast kell 11.30 kohtumas valijatega Tammsaare pargis

Laine Randjärv, kell 17.00 Tallinna Ülikoolis

Vilja Savisaar-Toomast, kell 14.05 Raadio4, EP kandidaatide julgeoleku debatt

Arto Aas, kell 14.00 EBS Gümnaasium, loeng Euroopa Liidu ajaloost ja toimimisest

Reformierakonna europarlamendi valimiste kampaania teleklippi näeb siit: http://www.reform.ee/kindlalt-paremal-kursil.

Reformierakonna Euroopa Parlamendi valimiste 2014 programmiga saab tutvuda siin: http://www.reform.ee/euroopa-parlamendi-programm.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt