Reformierakond: Tallinna Televisioon on algusest peale olnud kahtlusi tekitav

Uudis
|
07.12.2016

​Reformierakond
PRESSITEADE
07.12.2016

Reformierakond: Tallinna Televisioon on algusest peale olnud kahtlusi tekitav

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon leiab, et tänaste uudiste valguses võib öelda, et Tallinna Televisioon on algusest peale olnud kahtlusi tekitav ettevõtmine.

Mitmete aastate vältel on Tallinna Televisiooni linnaeelarvest toetatud keskmiselt 3,5 miljoni euroga. Keskerakondlik Linnavalitsus on püüdnud näidata, et tegemist ei ole kallutatud televisiooniga, kuid see ei ole kandnud vilja. Reformierakond leiab, et tegemist on ebamõistliku linlaste raha kasutamisega.

„Peale selle, et see televisioon on täiesti ebamõistlik, saime täna teada, et see on ka korruptiivne. Suure raha eest üles ehitatud televisioonist osa on läinud Toomas Lepa taskusse. See on maksumaksja raha. Keegi peab nüüd oma teguviiside eest selget vastust andma,“ selgitas Reformierakonna fraktsiooni esimees Ants Leemets.

Fraktsiooni aseesimees Õnne Pillak on teinud korduvalt ettepanekuid Tallinna Televisioon sulgeda. “Minu seisukoht on olnud, et need vahendid tuleb suunata Tallinna lasteaedadele. Näiteks võiks kasutada seda 3,5 miljonit eurot selleks, et lasteaiaõpetajate palgad tõuseks aasta esimesest poolest, mitte alles sügisel. Vastavasisulise ettepanku selleks oleme teinud ka linnaeelarvesse ja tänaste uudiste valguses leiab see loodetavasti ka volikogu enamuse toetuse,” kommenteeris Pillak.

“Kinni on peetud ka arvamustoimetaja Ummelas, kes on korduvalt rääkinud selle televisiooni eetilisusest. Tundub, et Keskerakonnaga seotud kriminaalasjad ei taha lõppeda. Uudiseid selle kohta, kuidas linna raha eest on tehtud valimisi, vara omastatud või altkäemaksu küsitud, tuleb juba mitu tükki päevas. Loodame, et järgmised valimised lõpetavad sellise linnajuhtimise,“ täiendas Leemets lõpetuseks.

Lisainfo:
Ants Leemets
antsatsvm [dot] ee
501 3584


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt