Reformierakond tahab anda Tallinna vapimärgi Kuno Arengule

Uudis
|
28.03.2013

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon teeb ettepaneku anda Tallinna vapimärk Kuno Arengule ja Tallinna teenetemärgi kõigile pealinna autojuhtidele.

„Kuno Areng on eestlaste ja tallinlaste südamesse ennast kirjutanud silmapaistva koorijuhi ja eestlaste jaoks armastatuima muusikapeo ehk laulupidude ühe peajuhina,” ütles Reformierakonna fraktsiooni juht Õnne Pillak.

“Reformierakond soovib tunnustada kultuuripärandi aastal Tallinna vapimärgiga inimest, kes on meile kõigile eeskujuks Eesti rahvuskultuuri loomisel, arendamisel ja hoidmisel,” lausus Pillak.

“Just neil põhjustel teeme ettepaneku anda Tallinna vapimärk Kuno Arengule, kes on UNESCO nimekirjas ja inimkonna vaimse kultuuripärandi esindusnimekirjas oleva ülemaailma suurt tähelepanu pälvinud laulupeo üks üldjuhte,” lisas Pillak.

Tallinna teenetemärgiga tunnustaks Reformierakonna fraktsioon kõiki Tallinna autojuhte.

“Soovime Tallinna teenetemärgiga tunnustada kõiki pealinna autojuhte mõistva suhtumise ning vastupidavuse eest Tallinna teedel liigeldes,” ütles Pillak.

Tallinna vapi-ja teenetemärgid on Tallinna linna autasud, mis antakse füüsilistele isikutele Tallinnale osutatud eriliste teenete eest. Tallinna vapi-ja teenetemärke antakse välja kord aastas, 15. mail.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt