Reformierakond sai Eesti suurimaks erakonnaks

Uudis
|
21.03.2013

Reformierakond on kasvanud 13 416 liikmega Eesti suurimaks erakonnaks. Käesoleva aasta algusest on Reformierakonnaga liitunud 1982 inimest, olles kõige kiiremini kasvav erakond.

“Oleme alati avatud uutele ideedele ja inimestele. Reformierakonda ei kuulu vaid poliitikud, oleme erakond, mis ühendab väga suurt hulka edumeelseid Eesti inimesi paljudelt elualadelt,” ütles Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

“Meiega liitutakse peamiselt nende väärtuste pärast, mille eest Reformierakond ligi kaks kümnendit on seisnud. Uued liitujad viimastel aastatel on peamiselt olnud lapsevanemad, pensionärid ja üliõpilased. Kõigil on olnud ühine soov – muuta Eestit paremaks,” lisas Martin Kukk.

1994. aastal asutatud Reformierakond on mõnesajast mõttekaaslasest koosnevast seltskonnast nüüdseks välja kasvanud suurima liikmeskonnaga Eesti juhtiv parempoolne liberaalne erakond. Reformierakond on valitsuse juhterakond, kandes valitsusvastutust lisaks Toompeale 83 Eesti omavalitsuses. Reformierakonda kuulub rohkem liikmeid kui on elanikke Kuressaares, Võrus või Valgas.

Äriregistri andmetel kuulub praeguse seisuga Eesti Reformierakonda 13416 liiget, Eesti Keskerakonda 13410 liiget, Isamaa ja Res Publica Liitu 9764 liiget ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonda 6069 liiget.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt