Reformierakond: Reinmanni koht ei ole volikogus

Uudis
|
12.07.2007

Värske Eesti Ekspress toob päevavalgele keskerakondlasest Tallinna linnavolikogu liikme Rene Reinmanni erakordselt musta mineviku, mida kirjeldatakse lausetega „lõikas õllepudeliga noormehe nägu” ja „lõi baaris tooliga noort naist”. Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimehe Remo Holsmeri sõnul ei ole mõeldav, et Eesti pealinna juhib taolise minevikuga mees.

Holsmeri sõnul peab linnavolikogu Keskerakonna fraktsioon viima kiiremas korras läbi põhjaliku enesepuhastuse. „Me ootame Reinmannilt volikogust taandumist. Selle eest saab vastutada tema ise ning fraktsioon, keda ta esindab,” lausus Holsmer “Ootaks ka volikogu esimees Toomas Vitsutilt adekvaatsemat reaktsiooni kui Ekpressile ilmselt meeltesegaduses antud kommentaari, kus ta Reinmanni „vägitegudes” midagi erakordset ei näe.”

„Sellise kriminaalse taustaga inimest annab ikka otsida Eestist,” imestas Holsmer ja lisas: „Olen siiralt üllatunud, kui vähe keskerakondlased oma inimesi ja nende minevikku teavad. Lisaks kuritegelikule taustale on hämar ka kodaniku haridustee. Aga mis parata, valides Savisaare, saad Reinmanni.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt