Reformierakond moodustas läbirääkimisdelegatsiooni

Uudis
|
22.03.2005

Reformierakonna juhatus arutas poliitilist olukorda ja otsustas moodustada delegatsiooni, mis sai volitused pidada poliitilisi konsultatsioone lahenduste leidmiseks võimalikus valitsuskriisis. Delegatsiooni kuuluvad Andrus Ansip, Peep Aru, Urmas Paet, Meelis Atonen, Rain Rosimannus ja Kristen Michal.

22.märts. Reformierakonna juhatus arutas poliitilist olukorda ja otsustas moodustada delegatsiooni, mis sai volitused pidada poliitilisi konsultatsioone lahenduste leidmiseks võimalikus valitsuskriisis. Delegatsiooni kuuluvad Andrus Ansip, Peep Aru, Urmas Paet, Meelis Atonen, Rain Rosimannus ja Kristen Michal.“Kui peaminister tagasi astub, on Reformierakond valmis valitsusläbirääkimistes osalema ega välista läbirääkimispartnerite hulgast kedagi,” ütles erakonna aseesimees Urmas Paet, märkides, et uue valitsuse moodustamine ei saa olema kellelegi lihtne ülesanne. On täiesti võimalik, et valitsust ei õnnestugi moodustada ja ees seisavad erakorralised valimised.Urmas Paeti sõnul on Reformierakonna valitsuskoalitsioonis osalemise eelduseks see, et seal on võimalik tagada valimislubaduste täitmine ja Eesti arengu jätkumine. “Võimalike läbirääkimiste eelduseks Res Publicaga on see, kui nad suudavad veenvalt kinnitada, et toetavad Eesti jäämist demokraatlikuks riigiks.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt