Reformierakond kohtus kolmandat korda Isamaa ja Res Publica Liiduga

Uudis
|
08.03.2007

Mõnikümmend minutit tagasi lõppenud kolmas konsultatsioonivoor Isamaa ja Res Publica Liidu esindajatega läks Reformierakonna koalitsiooniläbirääkimiste delegatsiooni liikme Keit Pentuse sõnul taas väga hästi ja konstruktiivselt. Kõnelustes jätkati eile puudutatud valdkondade arutamist, lisaks räägiti riigikaitsest ja kodanikuühiskonnast.

Varem mainitult on Reformierakonnal kõige suurem ühisosa just IRL-ga. Täna räägiti ühistest nimetajatest nii majandus- ja rahandus-, perepoliitika ja haridus- kui ka riigikaitse- ja kodanikuühiskonna valdkondades. „Täna toimunud kohtumisel jõudsime puudutada ka neid teemasid, kus oleks võinud tekkida potentsiaalseid erimeelsusi. Õnneks neid siiski üles ei kerkinud,” lausus Pentus.

Kell 11.30 istusid konsultatsioonilaua ümber Reformierakonna ja roheliste esindajad. Kell 15.00 seisab ees kolmas kohtumine sotsiaaldemokraatide esindajatega. Nende kohtumistega konsultatsioonivoor ka piirdub. Reformierakonna esimehe, peaminister Andrus Ansipi naasmisel töövisiidilt Brüsselist räägitakse läbi ametlike koalitsiooniläbirääkimiste alustamise ajakava.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt