Randpere: aitab plakatitega lasteaedade remontimisest!

Uudis
|
|
29.09.2013

Pühapäeval korraldas Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat Valdo Randpere Siisikese lasteaia juures koristustalgud, mille käigus kokku kogutud prügi pakendas ta keskerakondliku linnavalitsuse Tallinn Aitab! plakatitesse ja saatis prügimäele.

„Aastaid on keskerakondlik linnavalitsus kulutanud miljoneid eurosid enesereklaamile, varastades raha selleks tallinlaste taskust. Ka arvukate Tallinn Aitab! plakatite trükkimisele ja ülesriputamisele kulunud raha oleks linnavalitsus võinud suunata hoopis Tallinna lagunevate lasteaedade korda tegemiseks,“ ütles Valdo Randpere.

„Tegemist ühe erakonna kampaania varjatud rahastamisega ja sellisel olukorral ei tohi lasta jätkuda. Seepärast esitasingi sel nädalal riigikogule eelnõu, millega keelustatakse omavalitsustel poliitreklaami tegemise kolm kuud enne valimisi. Aitab lasteaedade remontimisest plakatitega, see raha on vaja reaalselt suunata lasteadadesse,“ rõhutas Randpere.

„Juhtimaks tähelepanu linnavalitsuse tegematajätmistele pakendasime tänase lasteaia koristusaktsiooni käigus kokku kogutud prügi Tallinn Aitab! plakatitesse ja saadame need konteineriga prügimäele, sest just seal on nende plakatite õige koht,“ lausus Randpere, lisades, et lõpuks on nendest plakatitest ka mingi reaalne kasu.

„Tallinna lasteiakohtade puudus ja lagunevad lasteaiad on juba aastaid olnud suureks probleemiks. Meie lubadus on suurendada lasteaedadele mõeldavat lastehoiu raha seniselt 106€-lt kuus 130€-ni, mis võimaldab lasteaedadel pakkuda väärilist palka ja täiskoormust oma õpetajatele. Samuti investeerime uute lasteaedade ehitusse ja vanade remonti igal aastal vähemalt 6 miljonit eurot,“ kinnitas Randpere.

„Lisaks sellele tõstame sünnitoetust seniselt 320€-lt 650€-ni, väärtustades seeläbi praegusest enam noori linnakodanikke,“ lisas Randpere.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt