Lauri Luik: Riigikogus taastati Haapsalu raudtee toetusrühm 

Arvamus
|
|
07.04.2015

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikme Lauri Luige eestvedamisel moodustati täna parlamendis Haapsalu raudtee taastamist toetav saadikuterühm. Haapsalu raudtee toetusrühm tegutses ka XII riigikogus.

 

13-liikmelise toetusrühma eesmärk on toetada Riisipere-Haapsalu raudtee taastamise ideed ka seadusandlikul tasandil. 


  

 

„Peagi kinnitatavas koalitsioonileppes on Haapsalu raudtee teema samuti ära mainitud, mis on Lääne-Eesti inimeste jaoks kindlasti väga hea uudis. See muidugi ei tähenda, et meil raudtee taastamise küsimuses enam väljakutseid ei oleks, toetusrühmal jagub tööd küllaga,“ lausus Luik.

 

Toetusrühma kuuluvad Lauri Luik, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Kalle Palling, Rainer Vakra, Jüri Ratas, Deniss Boroditš, Yoko Alender, Enn Eesmaa, Andres Ammas, Igor Gräzin, Raivo Aeg ja Hannes Hanso.

 

Reformierakonna, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ning Isamaa ja Res Publica Liidu valitsusliit on seadnud koalitsioonileppes eesmärgiks analüüsida regionaalse rongiliikluse taastamist Riisipere-Haapsalu lõigul.

 

 

 

 

Lisainfo:

 

Lauri Luik

Riigikogu liige

Lauri [dot] Luikatriigikogu [dot] ee

56 659 599


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt