Lauri Luik: Inimeste heaolu ja Eesti riigi julgeolek on kõige tähtsamad

Arvamus
|
|
26.05.2014

Euroopa Parlamendi valimised näitasid selgelt, et inimeste heaolu ning Eesti riigi julgeoleku küsimused on meie rahva jaoks kõige olulisemad teemad nii sisepoliitiliselt kui ka Euroopa tasandil.

Valimistulemus näitab, et julgeolekuküsimustega ei mängita. Ukraina sündmuste taustal teadvustab Eesti rahvas paremini kui kunagi varem, kui oluline on koostöö Euroopa Liidu ja NATO-ga, et mitte kunagi enam jääda üksi.

Eks selline tulemus paneb üllatuma küll. www.postimees.ee

Mul on hea meel, et tohutute kogemuste ning selgete põhimõtetega Andrus Ansip ja julgete ning värskete ideedega Kaja Kallas meid Euroopasse esindama lähevad.

Samuti on mul hea meel Tunne-Väldo Kelami üle, kes on tubli inimene ning Euroopas karastunud poliitik. Professor Marju Lauristini teadmised leiavad kindlasti ka Euroopa Parlamendis head rakendust.

Indrek Tarand on minu jaoks arusaamatu fenomen, kuid elus peab värvi olema.

Yana Toomi valimine Keskerakonna saadikuna Eestit Euroopa Parlamenti esindama on muidugi märgilise tähendusega, nagu ka Edgar Savisaare mandaadita jäämine.

Suur tänu toetuse ja usalduse eest kõigile inimestele, kes valimas käisid ning Eesti kindlal kursil hoidmist toetasid.

 

Lauri Luik

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt