Laine Randjärv: Randjärv tegi ettekande rahvusvähemuste kultuurinõukojas

Arvamus
|
18.03.2014

Esmaspäeval Riigikogu Komandandi majas toimunud rahvusvähemuste kultuurinõukoja koosolekul andsid Riigikogu aseesimees Laine Randjärv ja Ukraina suursaadik Viktor Kryzhanivsky ülevaate poliitilisest olukorrast Eestis ja Ukrainas.

Kultuuriminister Urve Tiidus juhatas sisse arutelu lõimumise arengukava Lõimuv Eesti 2020 koostamisprotsessist, mis on kultuuriministeeriumis koostamisel. Lõimumise eesmärk on tagada ühiskonna sidusus. Ühiskonna sidusus toetab ühise riigiidentiteedi kujunemist, inimeste seotustunnet riigi ja teiste ühiskonna liikmetega, majanduse kasvupotentsiaali ning riigi stabiilsust.

Rahvusvähemuste kultuurinõukoda on kultuuriministeeriumi juures tegutsev nõuandev organ, mille eesmärk on esitada ettepanekuid Eesti rahvusvähemuste kultuurielu- ja tegevuse edendamiseks, aidata kaasa rahvusvähemuste kultuurielu ja -tegevuse edendamisele.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt