Kristiina Ojuland: Riigikogu on Valgevene poliitika üles leidnud

Uudis
|
13.03.2006

Reformierakonna aseesimees Kristiina Ojuland on rahul, et Riigikogu on Valgevene demokraatia toetamises taas ühtsetel seisukohtadel.

“Mõistlik ja vajalik on, et Riigikogus on Valgevene toetamiseks üks ühendus. Täna saame öelda, et Eesti parlamendi Valgevene poliitika on ühtne. See poliitika peab toetama vabadust ja demokraatiat.  Peame Valgevene rahvale toeks olema ajal, kui demokraatiat selles riigis maha tallatakse. Järgmise sammuna on vaja tähelepanelikult jälgida Valgevenes peatselt toimuvaid presidendivalimisi,” lausus Kristiina Ojuland.

Riigikogus Valgevene demokraatia toetuseks loodud ühenduses jätkavad kõik Reformierakonna fraktsiooni liikmed, kes eelmisel nädalal saadikurühma eelmise esimehe Vladimir Velmani väljaütlemiste tõttu sealt lahkumist kaalusid. Ühendus valis täna toimunud koosolekul Kristiina Ojulandi konsensuslikult aseesimeheks. Ühenduse esimeheks valiti isamaaliitlane Andres Herkel.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt