Jõulupidu

Uudis
|
13.12.2003

Selle aasta lõpetuseks ootame Teid nautima Nipernaadi tegemisi talve a’al ja meenutama suve täis armastust Cabaret’sse, mis on avatud Tartus, Vanemuise Kontserdimajas 13. detsembril.

Nipernaadi seiklused 1933. aasta talvel on kirja pannud ja meile kõigile nähtavaks loonud Cabaret peremees Andres Dvinjaninov. Lisaks saate tantsida New Murphy Bandi saatel, vaadata kabareeprogrammi, nautida tuliseid hetki ja kuulda laulmas Gerli Padarit.
Cabaret avatakse kell 18.30. Lisaks kell 19 algavale meeldejäävale programmile saate õhtu jooksul nautida häid sööke ja jooke mitmest baarist. Meenutagem – kuna aasta on 1933, siis kehtib Cabaret’s vaid sularaha.
Nipernaadi seiklustest osavõtt maksab inimese kohta 100 krooni.
Jõulurooga, mis koosneb sealihapraest ja verivorstikestest ahjukartulite, küpsetatud õunte, hapukapsa ja pohlamoosiga, pakutakse vaid ettetellimisel ja selle eest tuleb lunastada lisaks 80 krooni. Seda kõike saate tasuda 1. detsembrini Reformierakonna Tartu piirkonna arveldusarvele Hansapangas 1120107785. Lisaks kirjutage märksõna(d) „jõulupidu“ või „jõulupidu + söök“ ning nende inimeste nimed, kelle eest Te tasute. Kohapeal peate lunastama juba inimese kohta 150 krooni.
Kohale tulles saate peale enda tutvustamist Vanemuise Kontserdimaja piletikeskusest ümbriku, kus sees kõik tarvilik. Pileteid on kahe hinnaga – 100 kroonine pääse võimaldab Teile sissepääsu Cabaret’sse, 180 kroonise pääsme eest saate selle ettenäitamisel lisaks ka sooja toidu.
Kaugemast kandist saab kohale tellitud bussidega. Sellekohast informatsiooni jagavad piirkonnajuhid või managerid. Soovijatele pakume ööbimisvõimalust hotellide London ja Pallas kahekohalistes tubades koguni 40% odavamalt kui muidu – vastavalt 900 ja 720 krooni. Broneeringuid saab teha märksõna all „Reformierakonna ball“ hotelli London telefonil 7305 555 või välkpostil londonatlondonhotel [dot] ee, hotelli Pallas telefonil 7301 200 või välkpostil pallasatpallas [dot] ee. Samuti võite end välja puhata hotelli Tartu kahekohalises toas hinnaga 995 krooni öö (info telefonil 7314 300) või külalistemajas Carolina hinnaga 660 krooni öö (teave telefonil 7422 070).
Kui Te soovite lisainformatsiooni, võite alati pöörduda erakonna kontorisse Tallinnas Tõnismägi 3a-5, helistada telefonil 640 8740 või kirjutada e-posti aadressil infoatreform [dot] ee.

Kõiki Tartusse ootama jäädes,

Tartu Naiste Reformiklubi

ja

Reformierakond


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt