Harjumaa reformierakondlasi asub juhtima Lilian Saage

Uudis
|
17.06.2011

Eesti Reformierakonna Harjumaa maakondliku organisatsiooni juhatuse esimeheks valiti Nissi Vallavalitsuse liige ning Lääne-Harju Koostöökogu juhatuse esimees Lilian Saage. Lilian Saagel on Tartu Ülikooli magistrikraad juhtimise ja turunduse suunal (majandusteaduskond), ta on abielus ja nelja lapse ema.

Lilian Saage sõnul on Harjumaa organisatsioon viimase aasta jooksul kiiresti kasvanud ja ta peab oluliseks uute liikmete aktiivset kaasamist erakonna tegemistesse. „Samuti pean tähtsaks tugevate kohapealsete organisatsioonide säilitamist ning arendamist vajavate piirkondade tugevdamist eesmärgiga saavutada 2013. aasta kohalike omavalitsuse valimistel parim võimalik tulemus,” selgitas Saage.

Erakonna Harjumaa maakondlik organisatsioon moodustati 14. juunil 1997. aastal. Harjumaa maakondliku juhatuse esimees valitakse kaheks aastaks. Varasemalt on juhatuse esimehe rolli täitnud Rein Miller (1997-1999), Ralf Amos (1999-2001) ja Leino Mägi (2001-2011). Harjumaa maakondliku organisatsiooni juhatusse kuuluvad Harju- ja Raplamaalt valitud Riigikogu liikmed ja Harjumaa piirkondlike organisatsioonide esindajad.

Reformierakonnal on Harjumaal kokku kümme omavalitsusjuhti: linnapeadest Harry Pajundi Sauel ja Tanel Mõistus Keilas; vallavanematest Andrus Umboja Jõelähtmel, Jaan Alver Keilas, Vello Jõgisoo Kosel, Aare Ets Raasikul ja Veigo Gutmann Raes; volikogu esimeestest Mihkel Rebane Kiilis, Andres Paomees Kuusalus ja Kaido Kirsip Raasikul. Lisaks on reformierakondlasest maavanem Ülle Rajasalu ja Harjumaa Omavalitsuste Liigu esimees Vello Jõgisoo.

Lisainfo:
Lilian Saage
Reformierakonna Harjumaa maakondliku organisatsiooni juhatuse esimees
524 5425
lilian [dot] saageatgmail [dot] com

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt