Hanno Pevkur: Saneerimisseadus on esimene täideviidud samm majanduse kasvuks

Uudis
|
04.12.2008

Täna Riigikogus 90 poolthäälega vastuvõetud Saneerimisseadus on Reformierakondlase Hanno Pevkuri sõnul esimene täideviidud samm Eesti majanduse kasvule pööramiseks.

Mõned päevad tagasi käis Reformierakond välja omapoolselt 7 sammu, mis peavad viima Eesti uue majanduskasvuni, kus üheks eesmärgiks oli ka Saneerimisseaduse vastuvõtmine nii kiiresti kui võimalik.

Pevkuri sõnul on väga positiivne, et Riigikogu suutis reageerida antud majandusolukorras väga kiiresti ja tuua Saneerimisseaduse jõustumine esialgu planeeritust pool aastat varasemaks. ”Nüüd võib öelda, et majandusraskustes ettevõtted saavad endale uue Saneerimisseaduse näol kena jõulukingituse, mille abil õnnestub oma ettevõte ehk päästa pankrotist ja edasi tegutseda,” ütles Pevkur

Reformierakonna 7 sammu uue majanduskasvuni seab eesmärgiks veel muuhulgas kiire Eurole kasutuselevõtu, „Eesti kui ettevõtluskeskkonna” loomise, tööjõuturu korrastamise, energiajulgeoleku tagamise ja lähtumise põhimõttest – vaba turg ning vaba kodanik.

 

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt