Ants Laaneotsa asendusliikmena asub riigikogusse Mihkel Lees

Uudis
|
11.06.2024

Riigikogust lahkuva Ants Laaneotsa asemel asub parlamendi liikmeks senine Tartu abilinnapea Mihkel Lees.

„Hea kolleeg peaministri büroo päevilt ja Tartu volikogust, erukindral Ants Laaneots on otsustanud lahkuda riigikogust, kelle asendusliikmena alustan tööd 13. juunist,“ märkis Lees.

2005. aastast Reformierakonda kuuluva Leesi sõnul on tal mitmeid südamelähedasi väljakutseid, millega soovib riigikogus tegeleda. „Sotsiaalvaldkonna teenuste arendamine ja rahastamine, inimeste vaimse tervise toetamine keerulistel aegadel. Samuti tuleb praeguses geopoliitilises olukorras pöörata tähelepanu elanikkonnakaitse arendamisele – oleme Tartus sellesse jõuliselt panustanud ning soovin selles kaasa mõelda ja kogemusi jagada ka riiklikul tasandil,“ rääkis ta.

Kodulinn Tartuga lubab Lees hoida tugevat sidet ka edaspidi. „Asun Tartu linnavolikogu liikmeks ning kindlasti plaanin kandideerida ka järgmistel kohalikel valimistel,“ märkis Lees ja lisas, et riigikogusse minek aitab tal olla ühenduslüliks Tartu ja riigijuhtimise vahel.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt