Algas Reformierakonnaga liituma kutsuv kampaania – Tugev Meeskond

Uudis
|
26.07.2017
Juuli viimasel ja augusti kahel esimesel nädalal on Tallinnas nähtaval Reformierakonna eelkampaania Tugev Meeskond. Selle sõnumiga kutsub Reformierakond endaga liituma kõiki, kes tahavad Tallinnas muutusi ning kes on valmis kaasa mõtlema, kandideerima või valima tulema.
 
„Reformierakonna programm Tuleviku Tallinn seab prioriteediks eestikeelse kvaliteetse hariduse, lastega perede hea käekäigu ning ettevõtliku inimese sõbraliku innovatiivse linna. Meie visioon näeb ette uued moodsad transpordiühendused – trammiliinid Haabersti, Mustamäe, Lasnamäe ning Pirita suunal ja Tallinna-Helsingi kaksikpealinna loomise, alustades tunneli rajamisest. Eriline fookus on meil ka pensionäridel, nii tervishoiuteenuste kui hoolduskvaliteedi parandamisel,“ sõnas Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat Kristen Michal.
 
Linnapeakandidaadi Kristen Michali hinnangul on määrav, millise meeskonnaga Tallinna juhitakse ja kas venekeelse paralleelmaailma ehitamist saavad jätkata Taavi Aas, Mihhail Kõlvart, Arvo Sarapuu, Viktor Vassiljev ja Yana Toom. Reformierakond tahab tema kinnitusel tuua Tallinna koalitsiooni riigi juhtimise kogemusega meeskonna: Jürgen Ligi, Kaja Kallase, Remo Holsmeri, Arto Aasa, Hanno Pevkuri, Taavi Rõivase, Keit Pentus-Rosimannuse, Deniss Boroditši, Ivi Eenmaa, Urmas Paeti, Maris Lauri, Vilja Toomasti, Heidy Purga, Yoko Alenderi ja Eerik-Niiles Krossi.
 
„Valik sügisel on kas uuenduslik Põhjala kaksikpealinn või keskerakondlaste vaikne edasitiksumine. Võitlus 12 aastat Tallinnas võimul vindunud Keskerakonnaga ei tule kerge, kuid koos linnakodanikega saame jagu. Järgmisena tuleb riigis ringi pöörata astmeline tulumaks ning maksutõusud,“ rõhutas Michal.
 
„Reformierakonna kampaania kutsub Tallinna tulevikust huvitatud inimesi meie sekka. Oleme Tallinnas kandideerima kutsunud läbi aegade tugevaima meeskonna. Meeskonna, mis hoiab kokku, ja mille vastas seisab Keskerakond jõuetuna. Kõik suured asjad tehakse tugevate meeskondadega, mitte üksi nokitsedes – meiega on oodatud liituma kõik, kes tahavad Tallinnale paremat tulevikku. Nii kaasa mõtlema kui kandideerima. Oleme avatud uutele tulijatele,“ lausus Reformierakonna esimees Hanno Pevkur.
 
„Unistan linnast, kus jala käimine ning rattasõit on turvaline ja mugav viis liikumiseks. Meie programmis on seniste jalgrattateede ühendamine ning mitusada kilomeetrit uusi rattateid, et saaks lapsed liikuma. Unistan Tallinnast, kus sõitmas moodsad trammid ning kus on kiire ühendus maailmaga. Samamoodi linnast, kus hoolitsetakse lastega perede eest niisamuti nagu pensionäride eest, ning kus kõiki linnakodanikke koheldakse väärikalt. Sügisesed valimised määravad selles tulevikus palju. Meil on hea programm ning julgete mõtetega tugev meeskond,“ märkis Reformierakonna Tallinna programmi koostamist vedanud Yoko Alender
 
„Ootame kõiki kaasa mõtlema ja sügisel appi – kontakti võib võtta igaühega meie meeskonnast, oleme leitavad nii Facebookis kui Reformierakonna veebis,“ ütles Alender.
 
Loe Reformierakonna Tallinna programmi siit: https://www.reform.ee/tallinn-on-tuleviku-linn.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt