Olen sündinud ja üles kasvanud Pärnus, niisamuti omandanud siin hariduse kui ka rajanud omale kodu, kust on välja sirgunud kaks last. Varasemalt olen kuulunud nii Paikuse vallavolikogusse kui ka Pärnu linnavolikokku. Olen üle kümne aasta aktiivselt tegutsenud nii kogukonna- kui ka noorsootöömaastikul ning kutsunud koos suurepärase meeskonnaga ellu nii lugematul hulgal kogukondlikke kui ka noortele suunatud harivaid tegevusi ja üritusi. Kuulun Pärnu linnavalitsuse koosseisu, kus olen viimase aasta jooksul seisnud Paikuse osavalla juhina kogukonna heaolu ja arengu eest.

Tugev majandus on hästi toimiva riigi üks vundament. Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud.

Reformierakond suurendas Eesti energiajulgeolekut, sidudes end lahti Venemaa gaasist ja kiirendades uute energiaallikate kasutuselevõttu, sest kriisides tuleb käituda otsustavalt!

Majanduslikult keerukamatel aegadel tuleb pöörata rohkem tähelepanu peredele ning väärikamas eas elanikkonnale. Selleks vähendame energia hinnatõusu mõju peredele ning suurendame lastetoetusi ja pensione.

Tugev ja hoitud riik baseerub haritud rahval, kes elab turvalises keskkonnas täisväärtuslikku elu. Selleks tõstame politseinike, päästjate ja tervishoiutöötajate palku, sest nemad on kriiside eesliinil. Samuti tõusevad õpetajate palgad, sest nende kätes on Eesti tulevik.

Kindlates kätes Eesti tähendab kindlates kätes julgeolekut ja liitlassuhteid, toimetulekut, majandust ja ettevõtlust, välispoliitikat, tervishoidu ja kindlates kätes kvaliteetset eestikeelset haridust.

Hindan väga kõrgelt meie hingamisruumi ja eestlasele omaseid väärtusi. Eestlastel on imeline anne säilitada endas rahu ning koonduda ka raskematel aegadel kokku õlg õla kõrvale, kui selleks tekib reaalne vajadus. Ärgem kaotagem usku iseendisse! Meil on, mille üle uhkust tunda, me väärime paremat tulevikku – nii oleme üheskoos hoitud ja kindlates kätes!