Soovin panustada, et Eesti ühiskond oleks avatud, sõbralik, haridust ja ettevõtlikkust väärtustav, tolerantne ja edasipürgiv.

Olen sündinud, kasvanud ja töötanud Lääne-Virumaal. Olen abielus, nelja tütre isa ning vanaisa kahele lapselapsele. Lõpetasin 1991. a Eesti põllumajanduse akadeemia majandusteaduskonna ning alates sellest olen olnud tihedalt seotud kohalike omavalitsustega. Vallavanemaametit olen pidanud Viru-Nigula, Tamsalu ning viimati Tapa vallas. Enam kui 30 aastat kohalike omavalitsuste kogemust on andnud põhjaliku ülevaate kohaliku valitsustasandi muredest ja rõõmudest, ohtudest ja võimalustest.  

Edasiviiv jõud on olnud raugematu soov muuta elukeskkonda paremaks ning suurim motivaator on näha tehtud plaane täitumas. Tamsalu linna elanikke rõõmustavad tänapäevased peatänavad, uuenenud raudteejaama ümbrus, Eesti Vabariik 100 esindustammik, uus staadion, renoveeritud kultuurimaja ning spordikompleks. Usun suurtesse ja julgetesse ideedesse ning nende täitumisse.  

Naudin koos perega maal elamist täiel rinnal. Suurt rahuldust pakub oma kätega midagi ära teha ja tulemusest rõõmu tunda. Argipäevale vahelduseks on parim tegevus koos perega ilusat Eestimaad avastada.  

Miks ma kandideerin Riigikogu valimistel? Soovin, et mina, minu lähedased, sõbrad ja kõik eestimaalased saaksid elada turvaliselt ja kaitstuna. Soovin panustada, et Eesti ühiskond oleks avatud, sõbralik, haridust ja ettevõtlikkust väärtustav, tolerantne ja edasipürgiv. Riigijuhtimine peab olema läbipaistev, arusaadav, lugupidav, korruptsioonivaba ning vastutustundlik, riigieelarve peab olema tasakaalus. Riigijuhtimiseks on vaja pikka vaadet ning selgeid eesmärke, vähem populismi ja rohkem riigimehelikkust. Eestlane on maarahvas. Et see nii jääks, peab igas Eestimaa külas olema tagatud ligipääs eluks vajalikele teenustele.