Tõnu Meijel

Nõmme piirkonna juhatuse liige

Olen Nõmme elanik. Hariduselt pedagoog ning läbi ja lõhki spordivaldkonna inimene. Ka pensionärina jätkan tegutsemist Keila Swimclubi juhina ning Eesti Ujumisliidu ettevõtmistes.
Tahan ka edaspidi pühenduda meie rohelise Nõmme elukeskkonna arendamisele. Et Nõmmel oleks hea ja mõnus elada kõikidel vanusegruppidel. See tähendab , et tuleb pideavalt jätkata liikumisvõimaluste ja liikumisharrastuste võimaluste arendamist. Et oleks turvaline liigelda nii jalgsi, jalgrattal ning ka autoga. Kõnniteede olukorra parandamine, seda eriti lasteasutuste- lasteaedade ja koolide piirkondades.Et kõigile Nõmme lastele jätkuks kohti nii lasteaedades kui koolides.
Uute spordilinnakute rajamine.
Eriti pühenduksin jätkuvalt Nõmme Spordikeskuse ujula kaasajastamisele- see tähendab ujulate vee eelsoojendust ning puhastamist. Teine eriti südamelähedane projekt on Nõmmele korraliku vaatetorni rajamine. Et puude latvade kõrguselt oleks võimalik nautida meie imearmast Nõmmet ning ka kogu Tallinna, nii uut kui vana. Et kätte paistaks Harku järv ja merepiir.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt