Katrin Helendi

Haabersti piirkonna esimees

Tallinna linnaorganisatsiooni juhatuse liige

Olen sündinud Tallinnas ja suurema osa oma elust elanud Haaberstis. Oman bakalaureuse kraadi majanduses ning magistri kraadi riigiteadustes. Tunnen, et omandatud haridus on mind aidanud selgemalt nägema ja aru saama väärtustest ja põhimõtetest riigi arengus. Hindan kõrgelt elukestvat õppimist, et kiiresti arenevas maailmas konkurentsivõimelisena muutustega sammu pidada. Täna täiendan oma teadmisi ja praktilisi oskuseid Postimehe ajakirjanduskoolis, et head mõtted ka kirjalikult ühiskonnas kuuldavaks teha. Igapäevaselt panustan EL programmidest rahastatud projektide auditeerimisele ning lisaks olen kogemused saanud revidendi, kontrolli ja auditi valdkonnas töötades. Lühidalt iseloomustab minu senist karjääri lause: „Usalda aga kontrolli!“
Reformierakonnaga liitusin aastaid tagasi. Liberaalsete maailmavaadete pooldajana tahan kaasa aidata Eesti elu paremaks, õiglasemaks ja nüüdisaegsemaks muutmise protsessides. Aktiivselt olen osalenud Riigikogu kui ka kohalikel omavalitsuse valimistel. Täna on mul au juhtida Reformierakonna Haabersti piirkonda, kuuluda NaiRe Tallinna juhatusse ja tegutseda Haabersti linnaosakogus liikmena.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt