Heidy Purga

Riigikogu fraktsiooni liige

Tallinna linnaorganisatsiooni juhatuse liige

Riigikogu fraktsiooni aseesimees

Haabersti piirkonna juhatuse liige

Tallinna linnaorganisatsiooni juhatuse liige (NAIRE)

Olen Heidy Purga, riigikogu liige, DJ ja raadioajakirjanik. Soovin, et kodulinn oleks väärikas elupaik meile kõigile. Tallinnal on rohkelt potentsiaali olla Euroopa parim ja oma meeskonnaga tahame linna just selliseks ehitada.

Ma ei taha elada korrumpeerunud Tallinnas ja on viimane aeg selle muutmiseks! Mina soovin enda kodulinna panustada, olla uhkusega selle linna kodanik ja teada, et linnavalitsus panustab meie tulevikku, seisab liberaalsete demokraatlike väärtuste eest, kohtleb oma inimesi õiglaselt ja annab neile võimaluse kaasa rääkida. Et linnajuhid mõtlevad meie peale. Ja et meie tunneksime, et oleme osa linnast, mitte linna teenijad.

Mulle teeb muret lastega perede huvide kaitsmine ja lasteaia kohatasu. Tallinnas elab palju noori peresid, et neid peresid toetada, tuleb kaotada lasteaia kohatasu ja lahendada sõimeprobleemid. Lastega pered seisavad silmitsi tõsiasjaga, et lasteaia kohatasu võtab suure osa pere igakuisest sissetulekust, Tallinna linnal on kindlasti võimekust see probleem lahendada. Minu jaoks on oluliseks teemaks ka lastele alates 4. eluaastast tasuta huviringide võimaldamine, mis juhul saaks laps valida harrastamiseks sobiva huviala ja just niiviisi enda andeid avastada. Pean oluliseks erinevate huvihariduse pakkujate võrdset kohtlemist. Ei tohi eelistada kohaliku omavalitsuse lipu all tegutsevaid huviringe vaid toetada tuleb kõiki, ka neid, kes tegutsevad erasektoris ja on üles näidanud ettevõtlikkust ja pakuvad julgemaid ning kaasaegsemaid lahendusi.

Kui mõelda kultuuri arendamisele, siis minu südameasjadeks on, et Tallinna Filmilinnak jõuaks riiklikult tähtsate kultuuriobjektide pingeritta või näiteks kord aastas toimuvast Kirjandustänava festivalist saaks aastaringne kirjandustänav. Tallinnal on mitmetes valdkondades palju varjatut potentsiaali, sealhulgas linnakeskkonna inimväärsemaks arendamisel nii, et see oleks mõeldud kõigile.
Ühendatud Tallinna eesmärgiks on linnakodaniku pikem, kvaliteetsem ja tervem elu paremas keskkonnas. See eesmärk ühendab linna tervikuks. Mina soovin sellesse panustada, et tagada meile tõeliselt ühendatud Tallinn.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt