141

Yoko Alender

Europarlamendi kandidaat Yoko Alender | Kindel valik Euroopas!
Sini-must-valge

Kas oled mõelnud hiljuti sellele, miks me oleme Euroopa Liidus? Mis on Euroopa Eesti jaoks, ja Eesti Euroopa jaoks? Vaba turg, vaba liikumine ja võrdsed võimalused, õigusriik, kindel ja julge olek.

Minu jaoks on nii Eestit kui Euroopat käivitav jõud VABADUS. See jõud käivitab ja inspireerib iga päev töös ja elus ka mind: olgu ülesandeks meie valimismanifesti koostamine, kohtumised, kuulamised või keerulised läbirääkimised. Kui väärtused on paigas, on selg sirge ja pilk selge.

Hea valija, palun Sinu toetust kandideerides Reformierakonna nimekirjas Euroopa Parlamenti.

Poliitikas on kogemusi kogunenud üle kümne aasta. Südameteemaks on hea elukeskkond ja selle säilitamine meie lastele. Minu väärtusteks nii elus, kui poliitikas on jätkuvalt AVATUS, JULGUS ja HEADUS. Euroopas peab väikeriigi saadik teistega võrdselt kaasa rääkima ja suutma end ka kuulama panna paljudel teemadel - peale kogemusi Riigikogu komisjonides ja erinevates otsustuskogudes tunnen, et suudan seda. Tunnen, et mul on korralik kogemustepagas ja soovin olla meie tasakaalukaks ja mõjukaks esindajaks Euroopas.

Järgmistel aastatel on meie prioriteediks julgeolek, Euroopa ühisele kaitsetööstusele hoo sisse andmine kaitsevoliniku ja kaitsevõlakirjade kaudu. Samuti toetame vankumatult Ukrainat, kuni võiduni ja riigi ülesehitamisel.

Euroopa elukeskkond on meie identiteedi osa, hoiame ja arendame seda ja puhast loodust ka lastele. Rohereforme jätkame lisaks ka sel põhjusel, et Euroopa oleks iseseisev ja sõltumatu. Kui pälvin sinu usalduse siis luban töötada selle nimel, et kestaks vaba, õigusele ja õiglusele rajatud Euroopa.

Euroopa Parlamendis töötades soovin parandada ja tihendada sidemeid valijate ja meie saadikute vahel. Oleme ühiste väärtuste eest väljas, seega peab koostöö olema pidev, tihe ja mitmesuunaline. Siis leiavad meie mured, huvid ja meile sobivad lahendused kõlapinna ja saame seista Eesti eest Euroopas tulemuslikult.

VALI SAADIK kes on sinu jaoks olemas ja töötab VABA, TURVALISE ja HEA ELUKESKKONNAGA Eesti eest Euroopas. Euroopa oleme meie, meie oleme Euroopa.

Aitäh!

Haridus: magistrikraad arhitektuuris ja linnaplaneerimises Eesti Kunstiakadeemiast, omandamisel doktorikraad arhitektuuris ja linnaplaneerimises Eesti Kunstiakadeemiast
Keeled: eesti, inglise, rootsi, saksa